Wczytuję dane...
EAN: 1234

Klej do rzęs GREEN

Kleje wykorzystywane podczas zabiegu przedłużania lub zagęszczania rzęs różnią się między innymi pod względem trwałości i czasu wiązania. W naszej drogerii internetowej Noble Lashes znaleźliśmy kompromis pomiędzy szybkim czasem schnięcia, a długim okresem wiązania. Jest nim klej do rzęs GREEN. To produkt, który zyskał szerokie grono zwolenników wśród profesjonalnych stylistów. Zadbaj, aby również w Twoim salonie znalazł się ten rewelacyjny, szybkoschnący i trwały klej do rzęs od Noble Lashes.

Profesjonalny klej do rzęs dla zaawansowanych stylistek

Klej do rzęs GREEN dostępny w ofercie sklepu Noble Lashes to produkt skierowany do profesjonalnych stylistek rzęs, które pewnie i sprawnie wykonują dane czynności. Wszystko to za sprawą dość rzadkiej, lecz szybkoschnącej konsystencji, która początkującym stylistkom może przysporzyć nie lada wyzwań. Jego innowacyjna formuła mocno i szybko wiąże się z naturalną rzęsą. Dzięki temu Twoje klientki mogą cieszyć się pięknymi, długimi rzęsami nawet do 10 tygodni, a Ty zdecydowanie skracasz czas wykonywanego zabiegu.

Innowacyjna formuła skracająca czas wykonywania zabiegu

GREEN Noble Lashes to klej o dość rzadkiej czarnej konsystencji. Co ważne, zapewnia doskonałe wiązanie od 8 do 10 tygodni, wyróżnia się także bardzo krótkim czasem schnięcia, który trwa do 2 sekund. Z tego też względu bardzo ważne jest tempo, w jakim wykonujesz zabieg. Proponowany produkt doskonale wiąże się w ekstremalnie wysokich temperaturach i przy dużej wilgotności. Jego ogromną zaletą jest również to, że posiada znacznie mniej drażniących oparów niż inne, szybkoschnące kleje, dzięki czemu może być stosowany u osób o bardzo wrażliwych oczach.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...