Wczytuję dane...
Regulamin

Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem http://www.noblelasheslodz.pl prowadzony jest przez firmę One Million Lashes Agata Rucińska

  NR NIP: 7282642752

  E-MAIL:onemillionlashes@wp.pl

  TEL: 505833012

  Adres: Lipowa 15/17, 90-743 Łódź

 2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

 3. Wszystkie ceny produktów dostępnych w sklepie są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego i nie stanowią oferty w myśl art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego.

  SKŁADANIE/ REALIZACJA ZAMÓWIEŃ I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 4. Firma One Million Lashes prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę http://www.noblelasheslodz.pl w wyjątkowych przypadkach telefonicznie pod nr tel. 666938902 lub pocztą elektroniczną pod adresem: onemillionlashes@wp.pl

 5. Składając zamówienie Klient zawiera z naszą firmą umowę na odległość oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Wszelkie dane osobowe uzyskane przez One Million Lashes są poufne i wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówień. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą one ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Każdemu Klientowi, który wypełnił formularz zapewniamy dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji lub modyfikacji.

 6. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

 7. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia.

 8. Po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mail z informacją o jego przyjęciu.

 9. Zamówienia dostarczane będą pod adres wskazany przez Klienta. Firma One Million Lashes zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień złożonych na nieprawidłowo wypełnionym formularzu. Zamówienia realizowane są na terenie Łodzi osobiście, inne za pośrednictwem kuriera. Koszty przesyłki pokrywa zamawiający. Powyżej 150,00 zł dostawa jest darmowa. Przy wysyłce kurierem za pobraniem doliczane jest 5 zł za pobranie. Wysyłki kurierem realizowane są przez firmę DPD. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili (dot. dni roboczych):
  a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - natychmiast po złożeniu zamówienia,
  b) przelewem - po zaksięgowaniu kwoty należności za zamówiony towar,
  c) w przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym, płatności online - w chwili autoryzacji transakcji.

 10. Wszystkie dostępne w sklepie towary są na magazynie. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.

 11. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.

 12. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką przy odbiorze przesyłki, przelewem na nasze konto bankowe lub przez system Redcart.

 13. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
 14. W sytuacji wystąpienia okoliczności obiektywnie niezależnych od One Million Lashes, włączając w to działania siły wyższej, uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację zamówienia, One Million Lashes zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia. O zaistniałej sytuacji One Million Lashes zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego. Dalsze postanowienia zostaną indywidualnie ustalone z Zamawiającym. E-sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w doręczeniu przesyłek przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską. W przypadku zagubienia przesyłki przez pocztę sklep składa reklamację na poczcie i wysyła towar ponownie lub oddaje klientowi należności dopiero po oficjalnej odpowiedzi poczty odnośnie zagubienia przesyłki.

 1. Klientowi przysługuje prawo do zmiany lub wycofania złożonego zamówienia w całości do momentu jego wysłania. W tym celu należy niezwłocznie skontaktować się z obsługą e-sklepu drogą mailową na adres: onemillionlashes@wp.pl lub telefonicznie.

 2. E-sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia złożonego przez Klienta w sytuacji, w której wcześniej klient nie odebrał zamówionego towaru, nieterminowo regulował należności lub gdy autentyczność zamówienia budzi wątpliwości.

 3. E-sklep zastrzega sobie prawo do telefonicznego lub mailowego potwierdzenia zamówienia.

 4. Zamówienie może zostać anulowane w przypadku braku możliwości kontaktu z Klientem w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia. Informacja o takiej zmianie statusu zamówienia zostanie niezwłocznie wysłana klientowi na wskazany w zamówieniu adres e-mail.

 5. Oferta e-sklepu przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów z Polski (adres wysyłki może być dowolny - na terenie Polski). Do zamówienia Sklep wystawia fakturę VAT na życzenie kupującego.

  PROMOCJE

 6. Firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania, modyfikowania oraz usuwania akcji promocyjnych na platformie e-sklepu.

 7. Niektóre produkty objęte indywidualnymi promocjami nie podlegają innym rabatom.

 8. W przypadku przynależności do grupy rabatowej (np. kursantki po odbytym szkoleniu) różnica w cenach produktów widoczna będzie dopiero po zalogowaniu na e-sklepie.

  GWARANCJE I REKLAMACJE

 9. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówionego towaru. Aby zwrócić towar, nie może nosić on żadnych oznak użytkowania, nie może być uszkodzony i musi być kompletny. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim rachunkiem. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi Kupujący. Kupujący zobowiązany jest przesłać wraz towarem oświadczenie o odstąpieniu od umowy.Firma zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy za zakupiony towar w przeciągu 7 dni od daty odbioru przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy. One Million Lashes nie przyjmuje przesyłek za zaliczeniem pocztowym lub pobraniowych

 10. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres Firmy. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar wadliwy zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

 11. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do materiałów autorskich jakimi są czasopisma, materiały dostarczane na nośnikach cyfrowych oraz książki.

 12. Każda przesyłka powinna być otwarta w obecności kuriera lub listonosza i jeśli towar został uszkodzony w transporcie powinien być sporządzony protokół szkody. Reklamacje uszkodzonego towaru przyjmujemy w oparciu o sporządzony protokół.

  POSTANOWIENIA OGÓLNE

 13. Złożenie przez Klienta zamówienia w sklepie www.noblelasheslodz.pl oznacza akceptację zasad sprzedaży wynikających z powyższego regulaminu oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.

 14. Wszystkie produkty do przedłużania rzęs dostępne w sklepie przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego i oferowane z myślą wyłącznie o doświadczonych stylistkach i kosmetyczkach (z wyłączeniem produktów z kategorii Make up, Reklama samochodowa, Artykuły reklamowe, Auto rzęsy i Upominki). Produkty te należy stosować tylko i wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.

 15. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a firmą One Million Lashes. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim.

 16. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

Hurtownia produktów do stylizacji rzęs i brwi.