Wczytuję dane...

Primery | Cleanery

Aplikacja rzęs syntetycznych to znakomity sposób na zagęszczenie, wydłużenie i przyciemnienie naturalnych rzęs. Przedłużanie rzęs należy wykonywać w odpowiednich warunkach, korzystając z profesjonalnych i bezpiecznych produktów. Niezbędnymi preparatami, w które trzeba się zaopatrzyć, są cleaner i primer do rzęs. Pierwszy z nich służy do oczyszczenia i odtłuszczenia naturalnych rzęs przed zabiegiem. Drugi to natomiast baza podkładowa zwiększająca przyczepność rzęs naturalnych do sztucznych. Zarówno cleaner do rzęs, jak i primer to preparaty zapewniające trwalszą stylizację.

Cleaner do rzęs - co to takiego?
Profesjonalna aplikacja sztucznych rzęs powinna rozpoczynać się od dokładnego oczyszczenia tych, którymi kobietę obdarzyła natura. Konieczne jest usunięcie makijażu i wyczyszczenie brzegów powiek. Te czynności higieniczne muszą zostać przeprowadzone bardzo dokładnie. W tym celu używa się preparatów do pielęgnacji oczu, a następnie cleanera do rzęs, czyli specjalnego środka do odtłuszczania. Odtłuszczone muszą zostać zarówno górne, jak i dolne rzęsy, ponieważ jest to pierwszy krok do uzyskania spektakularnego i trwałego efektu. Cleanery do rzęs od marki Noble Lashes to sprawdzone, bezpieczne, trwałe i skuteczne produkty, w które zaopatrują się profesjonalne stylistki. Tobie również polecamy ten wybór!

Czym dokładnie jest primer do rzęs?
Zawodowi styliści doskonale wiedzą, że trwałość zabiegu, jakim jest przedłużanie rzęs metodą 1:1 czy objętościową, uzależniona jest od doboru odpowiednich produktów. Jeśli jesteś początkującą kosmetyczką, pamiętaj, że kluczem do sukcesu są umiejętności, doświadczenie, a także sprawdzone produkty kosmetyczne, które możesz kupić w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Oferujesz klientkom zabieg przedłużania rzęs? Nie zapominaj, jak ważne są czynności przygotowujące rzęsy do aplikacji. Primer do rzęs to niezbędny preparat zwiększający ich przyczepność. Należy stosować go po uprzednim użyciu cleanera. Primery warto pochwalić za doskonałą właściwość - szybsze wiązanie kleju.

Skuteczny skład cleanera do rzęs
Cleaner do rzęs od marki Noble Lashes to produkt, który ma pozytywny wpływ na skuteczność przedłużania rzęs. Już sama nazwa wskazuje, że jego zadaniem jest oczyszczanie i mycie. W praktyce nie jest inaczej. Preparat ten odtłuszcza rzęsy naturalne z substancji oleistych znajdujących się w kosmetykach do oczu oraz z sebum i łoju. W składzie cleanera na pierwszym miejscu jest woda. Jest jej najwięcej, ponieważ odpowiada ona za dokładne rozpuszczenie reszty składników. Zapewnia również ciekły stan preparatu. Następny składnik to alkohol, który usuwa z rzęs tłuste substancje i odpowiada za odparowanie wody i pozostawienie rzęsy suchej. Substancja o nazwie AA to kwas arachidonowy mający właściwości zmiękczające. W składzie cleanera do rzęs znajdują się także silany, czyli związki krzemu z wodorem.
Skład primera do rzęs a skuteczność działania
Noble Lashes to przede wszystkim szeroki wachlarz rzęs, które bez problemu można dopasować do rodzaju wybranej aplikacji, ale także szereg potrzebnych preparatów. Oferujemy primery do rzęs, czyli bazę podkładową zwiększającą przyczepność rzęs sztucznych do naturalnych. Primer stosuje się przed zabiegiem aplikacji rzęs. Po użyciu klej utrzymuje się nawet do 10 tygodni! Proponujemy wyjątkowo wydajne preparaty w atrakcyjnej cenie, które ze względu na skład cechują się wysoką skutecznością. Primery do rzęs podobnie jak cleanery zawierają wodę. Jest ona na pierwszym miejscu, czyli znajduje się jej w preparacie najwięcej. Drugi składnik to PVP - poliwinylopirolidon o funkcjach wiążących. Primer ma za zadanie pokryć rzęsy polimerami tworzącymi podczas przyklejania rzęs trwałe wiązania. Etanol znajdujący się w primerach do rzęs pełni funkcję rozpuszczalnika dla PVP.
Cleanery i primery do wszystkich rodzajów rzęs
Cleanery i primery do rzęs od Noble Lashes to preparaty nadające się do wszystkich rodzajów rzęs. Polecamy Cleaner Łagodny i Cleaner Truskawkowy oraz Primer White, Primer Łagodny i Primer w Sprayu. Produkty spełniają oczekiwania naszych klientek bez względu na to, czy są one indywidualnymi kosmetyczkami, prowadzą salon czy też dokonują zakupu produktów do przedłużania rzęs na własny użytek. Jeśli satysfakcjonuje Cię bycie stylistką rzęs, ukończyłaś pierwsze szkolenie lub dopiero zastanawiasz się nad taką drogą zawodową, Noble Lashes ma dla Ciebie dużą ilość ciekawych i sprawdzonych produktów, przyczyniających się do lepszej jakości pracy. Wybrałaś już cleaner do rzęs, i któryś z primerów naszej produkcji? Świetnie! Czas na wybór rzęs! Sprawdź nasze bestsellery: rzęsy Russian Volume, rzęsy Mink Express i rzęsy Eco Volume Lashes. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Hurtownia produktów do stylizacji rzęs i brwi.