Wczytuję dane...
EAN: 1234

Klej do rzęs Ultra +

Profesjonalny klej do rzęs nie może być wyborem przypadkowym. Aby spełniał swoje założenia, a przy tym nie podrażniał delikatnej okolicy oczu i nie uczulał, musi być zakupem dokładnie przemyślanym. Szczególnie jeśli jesteś na samym początku swojej kariery zawodowej i chcesz rozpocząć pracę na bezpiecznym, sprawdzonym produkcie. W tym przypadku doskonale sprawdza się klej do rzęs Ultra + w kolorze czarnym, o lekkiej i dłużej schnącej konsystencji. To produkt idealny do wykonywania pierwszych, profesjonalnych zabiegów!

Klej do rzęs Ultra + idealny dla początkujących stylistek

Klej do rzęs Ultra + z oferty sklepu internetowego Noble Lashes polecany jest przede wszystkim początkującym stylistkom, które dopiero nabierają wprawy w wykonywaniu tego typu zabiegów. Dzięki jego płynnej, dłużej schnącej konsystencji zabieg może być wykonywany w spokojnym i dużo wolniejszym tempie. Z tym klejem możesz sobie pozwolić również na ewentualne poprawki dotyczące ukierunkowania sztucznej rzęsy. Dzięki mocnemu i trwałemu wiązaniu poprawnie wykonana aplikacja rzęs możesz utrzymywać się nawet do 10 tygodni. Klej nie jest polecany do oczu wrażliwych.

Jak pracować z klejem do rzęs Ultra + Noble Lashes?

Pracując na tym produkcie, warto zadbać o odpowiednie warunki panujące we wnętrzu Twojego salonu. Optymalna temperatura powietrza podczas pracy z klejem Ultra + powinna wynosić od 19 do 23 stopni Celsjusza. Ważna jest także odpowiednia wilgotność powietrza, oscylująca w granicach od 30 do 70 procent. Warto jednak mieć na uwadze, że precyzyjne wskazanie wszystkich warunków dla konkretnego kleju jest praktycznie niemożliwe – na jego pracę wpływa bowiem wiele innych czynników: wielkość pomieszczenia, skład chemiczny powietrza, tempo pracy stylistki. Wybierając klej idealny dla siebie, musisz o tym pamiętać.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...