Wczytuję dane...
Szkolenia

Szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs w One Million Lashes & Noble Lashes Łódź prowadzi instruktor  - Agata Rucińska.

Szkolenia odbywają się w siedzibie One Million Lashes przy ulicy Lipowej 15/17.

Szkolenia odbywają się zarówno w trybie indywidualnym jak i w niewielkich grupach. Pracujemy specjalnie wyposażonych i przystosowanych wnętrzach szkoleniowych, przy w pełni wyposażonych w akcesoria i produkty Noble Lashes stanowiskach pracy . Podczas szkolenia przez cały czas instruktor czuwa nad pracą kursantów obserwując, pomagając i korygując ewentualne błędy.

W dniu szkolenia istnieje możliwość nabycia zestawu startowego stworzonego przez nas indywidualnie dla potrzeb kursanta  oraz pojedynczych produktów w sklepie stacjonarnym z 10% zniżką. Stworzone przez nas gotowe propozycje zestawów startowych można znaleść na www.lodzkamanufakturarzes.pl.

W czasie szkolenia kursantka otrzymuje obszerne materiały szkoleniowe, a po zakończeniu szkolenia imienny certyfikat w języku polskim i angielskim.  Zapewniamy również pełne wsparcie poszkoleniowe mi.in. dostęp do zamkniętej grupy na facebooku przeznaczonej tylko dla kursantek One Million Lashes & Noble Lashes Łódź

 

OFERTA SZKOLENIOWA (2024r.)

W skład ceny szkolenia wchodzi:

Obszerny skrypt szkoleniowy, certyfikat, opiekę poszkoleniową, dostęp do grupy dla kursantów One Million Lashes & Noble Lashes Łódź, obecnośc na szkoleniu modelki, przekąski, ciepły posiłek oraz ciepłe i zimne napoje.

Uwaga:  Nasze szkolenia nie są opisane godzinowo, ponieważ nie ograniczamy czasu szkoleniowego. Poświęcamy naszym kursantom tyle godzin, ile potrzebują.

1. Szkolenie z metody 1:1:

Szkolenie skierowane jest do osób, które nie mają doświadczenia w przedłużaniu rzęs

  • Szkolenie dwudniowe - cena: 1500 zł (grupowe)
  • Szkolenie dwudniowe - cena: 1500 zł (indywidualne)
2. Doszkolenie z metody 1:1:
 
Szkolenie skierowane jest do osób, które odbyły szkolenie i pracowały techniką 1:1, ale nie są zadowolone z efektów lub tempa swojej pracy
  • Szkolenie jednodniowe  - cena: 1000 zł
3. Szkolenie z lekkich objętości - metod 2:1, 3:1 (2D, 3D), metody piórkowa oraz stylizacji z użyciem rzęs 100% z Norki Syberyjskiej
Szkolenie skierowane jest do osób, które posiadają doświadczenie w pracy z metodą 1:1 (warunek konieczny!). Kwalifikacja na doszkolenia i szkolenie z metod objętościowych odbywa się poprzez przesłanie zdjęć prace kursantki lub linku do strony internetowej lub fb, gdzie prace mozna obejżeć.
  • Szkolenie jednodniowe - cena: 1000zł
  • Szkolenie dwudniowe  - cena: 1500 zł 
 

4. Szkolenie z mocnych objętości - metod Russian Volume (4-8D) i Hollywood Effect

Szkolenie skierowane jest do osób, które posiadają doświadczenie w pracy z małymi objętościami 2-3D (warunek konieczny!). Kwalifikacja na doszkolenia i szkolenie z metod objętościowych odbywa się poprzez przesłanie zdjęć prace kursantki lub linku do strony internetowej lub fb, gdzie prace mozna obejżeć.

  • Szkolenie jednodniowe - cena: 1000 zł 
  • Szkolenie dwudniowe - cena: 1500 zł 
 
5. Doszkolenie z małych lub dużych objętości:
 
Szkolenie skierowane jest do osób, które odbyły szkolenie i pracowały z metodami objętościowymi oraz potrafią formować wachlarze, ale nie są zadowolone z efektów lub tempa swojej pracy.
Kwalifikacja na doszkolenia i szkolenie z metod objętościowych odbywa się poprzez przesłanie zdjęć prace kursantki lub linku do strony internetowej lub fb, gdzie prace mozna obejżeć.
  • Szkolenie jednodniowe - cena: 1000 zł

6. Szkolenie Noble Brows - Stylizacja, Geometria o Henna Pudrowa Brwi

  • Szkolenie jednodniowe  - cena: 1000 zł

6. Szkolenie Lifting i Laminacja Rzęs

  • Szkolenie jednodniowe  - cena: 1000 zł
* Wszystkie podane powyżej ceny są cenami brutto.

Więcej nt. naszych szkoleń znajdziesz na : www.onemillionlashes.pl

W sprawie zapisów proszę o kontakt telefoniczny pod tel. 505 833 012

lub mailowo: onemillionlashes@wp.pl