Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24

Profesjonalne rzęsy Wave Lashes

Nowość w Noble Lashes, czyli rzęsy Wave Lashes zanurzone w morskim eko opakowaniu.

Idealne do tworzenia kępek metodą bujaną, przekładaną i drapaną. Sprawdzą się także dla miłośniczek tworzenia wachlarzy w palcach. Aż 95% testerek uważa, że pasek kleju jest dobrze przystosowany do metody, jaką tworzy kępki.

Głęboka i delikatnie połyskująca czerń rzęs Wave wydobędzie przepiękne spojrzenie Twojej klientki. Charakteryzuje je także aksamitna miękkość i unikalna lekkość. Rzęsy "magnetycznie" tworzą kępki, sprawiając, że praca na nich jest przyjemna i szybka. Dzięki zwiększonej liczbie pasków i lepszemu podklejeniu, rzęsy jeszcze lepiej spełnią Twoje oczekiwania.

 

Cechy wyróżniające Wave Lashes:

- 20 pasków rzęs z oznaczeniem długości, skrętu i grubości

- węższa, ergonomiczna paletka

- pozłacane jasne paski o szerokości 2 mm

- lekkie, miękkie i lekko połyskujące rzęsy

 

Nasza paletka została stworzona z biodegradowalnego materiału, który sprzyja ochronie środowiska. Czy wiedziałaś, że aktualnie aż 70% obszaru Ziemi dotyczy problem morskich zanieczyszczeń i nadmiernej eksploatacji? Dodatkowo właśnie 70% powierzchni kuli ziemskiej pokrywa woda.

Wraz z premierą naszej linii rzęs Wave Lashes chcemy mieć realny wpływ na zmianę. 7% dochodu ze sprzedaży nowych rzęs przekażemy na rzecz fundacji MARE, której misją jest ochrona ekosystemów morskich, szczególnie w naszym rodzimym Morzu Bałtyckim. Fundacja walczy o przyszłość, w której społeczeństwo będzie posiadać wrażliwość i świadomość ekologiczną oraz żyć w harmonii z morzami i oceanami. Akcja trwa 70 dni.

Wesprzyj akcję testując rzęsy Wave!

 

Porównanie skrętów rzęs Wave:

Wave Lashes B = Russian Volume C

Wave Lashes C = Russian Volume C+

Wave Lashes CC = Russian Volume D

 

W fazie testów produkt został sprawdzony zarówno przez Instruktorki marki Noble Lashes jak i niezależne testerki. Wszystko po to, by jak najlepiej przystosować produkt do pracy zróżnicowanego grona stylistek.

  

 

Spraw by aplikacja rzęs była jeszcze przyjemniejsza z rzęsami Wave od Noble Lashes.

Dostępne w skrętach: B, C i CC.

Tabelka dlugosci rzes Wave
Dostępne skręty rzęs Wave

Hurtownia produktów do stylizacji rzęs i brwi.