Wczytuję dane...

Pielęgnacja i oczyszczanie rzęs

Przygotowując się do zabiegu przedłużania rzęs, stylistka przede wszystkim oczyszcza je z zabrudzeń, osadów i zanieczyszczeń, a także odtłuszcza za pomocą specjalnych preparatów. Służą do tego różnego rodzaju delikatne pianki, szampony, płyny do demakijażu, a także removery, które ułatwią zdejmowanie sztucznych rzęs doklejonych przy poprzednich wizytach w salonie. Po zabiegu każda profesjonalna stylistka poda niezbędne informacje o tym, jak postępować i czego unikać, by efekty przedłużania i zagęszczania utrzymały się możliwie jak najdłużej.

Ważne zasady, których należy przestrzegać po zabiegu przedłużania rzęs

Efekt aplikacji sztucznych rzęs jest trwały na tyle, ile pozwala na to naturalny cykl życia rzęsy. Wypadają one samoistnie, a wraz z nimi tworzą się luki wymagające uzupełnienia braków. Aby jednak jak najdłużej cieszyć się rezultatami zabiegu, należy ściśle przestrzegać kilku podstawowych zasad. Przede wszystkim podczas 48 godzin bezpośrednio po aplikacji, unikać kontaktu wody z oczami, nie korzystać z sauny, basenu czy gorących kąpieli oraz nie tuszować rzęs. Po dwóch dniach mycie rzęs ułatwi specjalny pędzelek docierający do szczelin pomiędzy nimi, a także szczoteczka do przeczesywania.

Flat Cashmire D 0,15

Seria Flat Cashmire to jedne z najdelikatniejszych rzęs, jakie można stosować podczas aplikacji metodą objętościową. Dzięki spłaszczaniu wyglądają na grubsze i cięższe, lecz ich waga jest niezwykle niska, a lekkość i subtelność pozwala na tworzenie pięknych stylizacji, zbliżonych do naturalnych efektów. Model Flat Cashmire D 0,15 ma wyjątkowy profil, który gwarantuje mocne podkręcenie rzęs i spektakularny rezultat, również dzięki kruczoczarnej barwie i pięknemu połyskowi sztucznych włosków. Miękkie i delikatne Flat Cashmire przypominają rzęsy pochodzenia naturalnego. Rzęsy są dostępne w paletkach z 12 rzędami.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Hurtownia produktów do stylizacji rzęs i brwi.