Wczytuję dane...
EAN: 1234

Przygotowanie rzęs naturalnych do zabiegu przedłużania i zagęszczania

Samo przygotowanie to również etap, na który stylistka poświęca sporo czasu, a wszystko po to, by efekty nie tylko zadowalały klientkę, ale i służyły jej przez maksymalnie długi czas. Przygotowanie to przede wszystkim pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń, a także usuwanie osadu z rzęs i odtłuszczenie linii powiek z sebum wytwarzanego przez skórę. Każdy etap wymaga precyzji i pracy partiami oraz ostrożności, by nadmiar któregokolwiek produktu czyszczącego nie dostał się do środka oka.


 

Rzęsy Flat Cashmire

Ich nasada nie jest okrągła, a swoim kształtem przypominają rzęsy z norki syberyjskiej. Niezwykle lekkie i odznaczające się pięknym połyskiem rzęsy Flat Cashmire C 0,10 mają kruczoczarny kolor. Płaska podstawa rzęs sprawia, że przyczepność jest znacznie większa dzięki większej powierzchni klejenia. Lekkie i komfortowe w noszeniu prezentują się estetycznie i nie obciążają naturalnych rzęs. W opakowaniu znajduje się 12 rzędów rzęs przyczepionych za pomocą taśmy.

Kaszmirowa miękkość

Popularny kaszmir jest miękką tkaniną powstałą z wełny kóz kaszmirskich, a jej delikatność i puszystość zachwyca klientów na całym świecie. Podobnie, jak nazwa Flat Cashmire nawiązuje do słynnej tkaniny, tak miękkość i delikatność tych sztucznych rzęs odzwierciedla kaszmirowy ekskluzywny styl modelu Flat Cashmire C 0,10 dającego również atrakcyjne podkręcenie rzęs.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Hurtownia produktów do stylizacji rzęs i brwi.