Wczytuję dane...

Rzęsy Mini B 0,10

Właśnie z tego powodu zabieg przedłużania rzęs jest w dzisiejszych czasach bardzo popularny i uwielbiany przez kobiety, które na co dzień pragną wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Prezentowane w naszym sklepie rzęsy Mini B 0,10 doskonale sprawdzą się w większości stylizacji, a ich zastosowanie pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu, który z pewnością spełni oczekiwania wielu pań. Model dostępny jest w naszym sklepie Noble Lashes w atrakcyjnej cenie.

Długości rzęs Mini

Rzęsy Mini B 0,10 - doskonały wybór dla każdej kobiety

W prezentowanej palecie Mini znajduje się sześć rzędów rzęs z norek o różnych długościach. Wszystkie rozmiary są niezwykle uniwersalne i pozwalają uzyskać zarówno idealny efekt na co dzień, jak i bardziej spektakularny na wyjątkowe okazje. Dostępne są włoski mierzące od 8 do 13 mm. Ich odpowiednie dopasowanie do kształtu i wielkości oka klientki pozwala w imponujący sposób podkreślić każde spojrzenie, a jednocześnie sprawić, że kobiety poddające się zabiegowi stylizacji rzęs będą po aplikacji czuły się znacznie pewniejsze siebie.

  

Skręty rzęs Mini

Naturalny i niezwykle imponujący efekt stylizacji

Oferowany w naszym sklepie Noble Lashes model rzęs Mini o profilu B bez wątpienia spełni oczekiwania każdej kobiety, której zależy na gęstym wachlarzu rzęs. Włoski dostępne są w praktycznej paletce, która ułatwia staranną aplikację, gdyż pojedyncze rzęsy są zamocowane do spodu opakowania za pomocą delikatnej taśmy, dzięki czemu można je wygodnie odkleić - zarówno jedną sztukę, jak i kilka naraz. Co więcej, rzęsy mogą być aplikowanie za pomocą dowolnego kleju i pęsety, które również dostępne są w naszej ofercie. Odkryj piękny połysk, idealny profil i niesamowitą miękkość rzęs Noble Lashes.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Hurtownia produktów do stylizacji rzęs i brwi.