Semipermanent Mascara to trwały, wodoodporny, semipermanentny tusz do rzęs. 

Zabieg Semipermanent Mascara polega na nałożeniu na naturalne rzęsy klientki semipermanentnego tuszu, który po wyschnięciu staje się wodoodporny. 

Jest on dużo lżejszy od zwykłego tuszu do rzęs, ale cechuje go podobna elastyczność. 

 

Efekt utrzymuje się przez 14 - 21 dni. Po tym okresie mascara musi zostać usunięta. Zabieg można od razu powtórzyć, trwa on około 30 minut i można go wykonać nawet w pozycji siedzącej.

Semipermanent Mascara sprawia że rzęsy stają się:

  • Wytuszowane
  • Podkręcone
  • Pogrubione
  • Wydłużone

Semipermanent Mascara stanowi idealnie uzupełnienie zabiegu przedłużania rzęs - wyrównuje dysproporcję w wyglądzie pomiędzy przedłużonymi rzęsami powieki górnej, a rzęsami powieki dolnej na które można nałożyć semipermanentną mascarę.

Nie zawiera formaldehydu ani mikro włókien, dzięki czemu rzęsy nie zlepiają się, a zabieg można wykonać bez użuwania pompki. Jest idealny nawet dla oczu wrażliwych.

Gładka, nowoczesna formuła powoduje dokładne pokrycie rzęs, nadając im grubości, sprawia, że są bardziej wyraziste i błyszczące.

 

Pojemność: 3g (wystarcza na ponad 15 aplikacji)

Do produktu dodawana jest instrukcja stanowiąca poglądowy opis wykonania zabiegu.

Zalecenia: Wstrząsnąć przed każdym użyciem. Przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych. Dobrze zakręcać nakrętkę aby uniknąć utleniania. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego przez odpowiednio przeszkolone osoby, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Wyłączny dystrybutor Noblelashes w Łodzi i województwie