Wczytuję dane...
EAN: 1234

Klej do rzęs Russian

Poszukujesz kleju do rzęs, który będzie odznaczał się niezwykłą trwałością, a jego konsystencja nie będzie sprawiała żadnych problemów podczas aplikacji? Mamy dla Ciebie produkt spełniający wszystkie Twoje oczekiwania! Klej do aplikacji rzęs Russian to produkt do zadań specjalnych, doskonale sprawdzający się przy metodach objętościowych. Wszystko to za sprawą jednosekundowego wiązania, którego efekty utrzymują się nawet przez kolejne 10 tygodni. Aplikacja z tym klejem stanie się czystą przyjemnością, a klientki wyjdą z Twojego salonu zawsze zadowolone.

Superszybki klej do aplikacji rzęs metodą objętościową

Każda kobieta marzy o długich i pięknie zagęszczonych rzęsach. Taki efekt możesz zagwarantować swoim klientkom, stosując metodę objętościową przy użyciu naszego szybkoschnącego kleju do aplikacji rzęs Russian. Jest to produkt zarezerwowany dla profesjonalnych stylistek z dużym doświadczeniem, które sprawnie i szybko dokonują aplikacji rzęs. Klej Russian wysycha już w sekundę i właśnie z tego powodu zyskał miano najszybciej schnącego na rynku. Niestety ze względu na dużą oparowość nie jest polecany do wrażliwych oczu.

Russian - klej do zadań specjalnych!

Nie bez powodu klej do aplikacji rzęs Russian uznawany jest za produkt do zadań specjalnych. Dzięki rewolucyjnej formule doskonale wiąże się w każdych warunkach. Nie straszna mu zatem ani niska wilgotność, ani wysoka temperatura. Niezależnie od okoliczności oraz panujących warunków zapewni należytą trwałość i perfekcyjne wiązanie, utrzymujące się nawet do 12 tygodni. Dzięki swojej elastyczności przekłada się na wysoki komfort pracy, bez tworzenia się grudek. Po zakończonej aplikacji pozostawia piękny połysk oraz pogłębioną czerń rzęs.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...