Wczytuję dane...

Geometria Brwi | Microblading

Niezależnie od tego, czy jesteś stylistką rzęs świadczącą usługi we własnym salonie, czy mobilną kosmetyczką, warto, abyś rozwijała swój biznes, dodając kolejne usługi do swojej oferty. Marka Noble Lashes wspiera kobiety takie jak Ty, gwarantując zarówno profesjonalne kosmetyki i akcesoria, jak i szkolenia. Oprócz produktów służących do przedłużania rzęs Noble Lashes ma w swojej ofercie asortyment potrzebny do permanentnego makijażu brwi. Microblading brwi to kategoria produktowa obejmująca wszystko to, co jest niezbędne do wykonywania tego zabiegu. 

Microblading brwi – kilka słów o trwałym makijażu

Naturalne brwi, zwłaszcza gdy są rzadkie, za jasne i nieregularnie się układają, mogą nie zadowalać swoich właścicielek. Paniom, którym nie wystarcza depilacja i codzienny makijaż, polecamy microblading brwi – makijaż permanentny, który jest znakomitym sposobem na odtworzenie nierównych, zbyt cienkich i jasnych brwi. Wypełnienie i nadanie im konturu przy pomocy tej techniki jest zdecydowanie trwalsze od klasycznego barwienia brwi henną. Microblading brwi to znakomita alternatywa dla wszystkich kobiet, które chcą, aby ich brwi wyglądały naturalnie, a efekt był długotrwały. Jeśli zamierzasz zostać stylistką i wykonywać microblading, od Noble Lashes otrzymasz kompletne wsparcie. Wszystkie niezbędne produkty znajdziesz w prezentowanej kategorii, a kurs microbladingu na podstronie – Szkolenia. Nasza oferta dotyczy kosmetyków i akcesoriów do wykonywania microbladingu, a także makijażu metodą piórkową lub bez cienia. 

Na czym polega microblading brwi i jaka jest jego cena

Zabieg upiększający brwi wykonywany w gabinecie kosmetycznym polega na dorysowaniu włosków na skórze. Stylistka używa w tym celu specjalnych narzędzi. Są to przede wszystkim peny do microbladingu, zwane również piórkami. W naszym sklepie oferujemy jednorazowe piórka, niewymagające sterylizacji, nadające się do jednorazowego użytku, sprzedawane w komplecie z igłami. Aby wprowadzić barwnik pod skórę, kosmetyczka delikatnie ją nacina, a następnie wprowadza pigment, który wcześniej dobiera do koloru włosków. W ofercie Noble Lashes przygotowaliśmy wyjątkowo trwały pigment Noble Brow do microbladingu, makijażu permanentnego i metody piórkowej. Zaletą prezentowanego pigmentu jest idealnie gęsta konsystencja, co sprawia, że kosmetyk nie ścieka z igieł. Pigment Noble Brow dostępny jest w kolorach: czarnym, czarno-brązowym, ciemnobrązowym, brązowym, jasnobrązowym, ciemnym popielatym brązie, ciemnoszarym i w kolorze skin. Wszystkim stylistkom polecamy również zestaw startowy – microblading brwi, dzięki któremu cena zabiegu może być naprawdę atrakcyjna.

Microblading brwi – czy są przeciwwskazania

Stylizacja brwi metodą microbladingu to bezpieczny zabieg. Jednak każda stylistka musi pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach do wykonywania tego rodzaju makijażu. Są to przede wszystkim przewlekłe choroby skóry, takie jak atopowe zapalenie skóry, łuszczyca czy wyprysk alergiczny. Microblading brwi to zabieg, z którego nie mogą skorzystać osoby z rozległymi infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi skóry. Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku kobiet w ciąży i osób zakażonych wirusem HIV, HBV i HCV. Zamierzasz wykonywać microblading brwi w dobrej cenie, która przyciągnie uwagę klientek? Postaw na niezawodną jakość swoich usług i wykaż się profesjonalizmem działania. Przed zabiegiem przeprowadź z klientką dokładny wywiad medyczny i poproś o wypełnienie specjalnej ankiety. Po wykonaniu zabiegu wręczaj klientkom zalecenia do microbladingu. Dwustronną wersję zaleceń, wydrukowaną na wysokiej jakości papierze połyskującym możesz kupić w naszym sklepie. Obejmuje ona zasady pielęgnacji i postępowania po zabiegu microbladingu.

Microblading brwi na tle innych metod makijażu permanentnego

Microblading brwi wykonuje się urządzeniem ręcznym. Pióro lub pen wykorzystywany podczas zabiegu wyglądem przypomina długopis. Na jego końcu stylistka montuje sterylne ostrza. Urządzenie jest poręczne, a w dodatku tanie w porównaniu ze sprzętem potrzebnym do makijażu permanentnego. W związku z tym salony kosmetyczne mogą oferować microblading brwi w przystępnej cenie. Stylizacja brwi prezentowaną metodą wyróżnia się wysoką precyzją pracy. Efekt nie jest przerysowany, a naturalny, czyli taki, jakiego oczekują kobiety. Dorysowane brwi do złudzenia przypominają naturalne. Są odpowiednio ułożonymi mikrokreseczkami, pomiędzy którymi widoczne są czyste przestrzenie niezapigmentowanej skóry, tak samo, jak w przypadku naturalnych brwi. Właśnie ze względu na ten efekt microblading brwi wypada najlepiej na tle innych metod makijażu permanentnego.

Czy każdy może wykonywać microblading brwi

Aby wykonywać zabiegi kosmetyczne, trzeba ukończyć szkolenie. Biorąc pod uwagę microblading brwi, zasadniczą rolę odgrywają predyspozycje do zawodu linergisty. Wykonywanie makijażu permanentnego wymaga wiedzy, wprawy, doświadczenia i talentu. Niezwykle ważne są także twórcze myślenie, samodyscyplina i pasja. O makijażu permanentnym bardzo często mówi się, że to tatuaż, czyli wyjątkowo precyzyjna i niełatwa praca. Jeśli chcesz spróbować sił w tej dziedzinie, wybierz kurs microbladingu prowadzony przez doświadczone instruktorki Noble Lashes. Po ukończeniu części teoretycznej rozpoczniesz etap praktyczny kursu, podczas którego sprawdzisz nabyte umiejętności i będziesz pracować na sprawdzonych produktach do microbladingu od Noble Lashes.

Kurs microbladingu brwi od Noble Lashes – czego można nauczyć się w części teoretycznej szkolenia

Część teoretyczna kursu obejmuje zapoznanie się z zasadami BHP i zaleceniami sanitarnymi. Kolejnym punktem szkolenia jest zapoznanie kursantów z zaleceniami do przeprowadzenia zabiegu, jakim jest microblading brwi, i przeciwwskazaniami. W części teoretycznej instruktorzy dokładnie objaśniają, czym jest microblading i permanentny makijaż brwi. Przedstawiają techniki, przebieg zabiegu i wyznaczniki decydujące o osiągnięciu naturalnego efektu. Część teoretyczna obejmuje także przeszkolenie z zakresu barw i dokonywania analizy kolorystycznej. Kursanci uczą się analizować twarz i łuk brwiowy, a następnie dostosowywać do nich odpowiedni kształt brwi. Prezentacja i zapoznanie z produktami, pigmentami i kosmetykami do microbladingu brwi oraz postępowanie po zabiegu to ostatnie tematy kursu przed rozpoczęciem części praktycznej. Dla wielu województw Noble Lashes oferuje możliwość zorganizowania szkolenia w ramach dofinansowania z Powiatowego Urzędu Pracy. Ze szczegółami oferty można zapoznać się, odwiedzając podstronę Szkolenia. 

Jakie dodatkowe produkty potrzebne są do microbladingu brwi

Zestaw startowy do microbladingu brwi, peny, piórka, igły i pigmenty to nie jedyne niezbędne produkty, które pozwolą Ci wykonywać permanentny makijaż brwi. Jeśli dopiero ukończyłaś kurs i chcesz wyposażyć kuferek kosmetyczny w potrzebny asortyment, zestaw startowy to znakomite rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki tak taniej inwestycji będziesz oferować klientkom microblading brwi w korzystnej cenie. Z uwagi na stałą ofertę kosmetyków i akcesoriów od Noble Lashes w każdej chwili możesz poszerzyć wyposażenie o dodatkowe elementy: szczoteczki do rzęs i brwi, szablony do brwi, suwmiarkę do pomiarów symetrii brwi, skórę do ćwiczeń, płatki, piórka do shadowingu i microbladingu, pęsety, mikser do mieszania pigmentów, kredki do makijażu semitransparentnego, igły do microbladingu i wiele innych.

Jak pozyskać grono stałych klientek

Nawet jeśli będziesz oferować naprawdę profesjonalny microblading brwi, a jego cena nie będzie konkurencyjna, możesz nie mieć stałych klientek. Jeśli marzy Ci się stałe i duże grono kobiet, które będą regularnie odwiedzały Twój salon, postaw na reklamę. Bez odpowiednich działań marketingowych klientki będą mogły korzystać z Twoich usług wyłącznie z polecenia. Zadbaj o profesjonalne zdjęcia przed i po i regularnie umieszczaj je na Instagramie. Stwórz profil na Facebooku i reklamuj swoje usługi na forach internetowych. Życzymy powodzenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Hurtownia produktów do stylizacji rzęs i brwi.